КардиоМед

Діагностичний та Консультативно-Лікувальний Центр
НПЦ «Кардіомед»
Київ, вул. Народного Ополчення, 7
тел.: (044)251-71-90
тел.: (044)251-71-91
icq: 661-492-227
skype: ukrcardio

«Ваше здоров'я - наша турбота»

Центр «Кардіомед» забезпечує високий рівень надання медичних послуг на засадах доказової медицини та сучасних медичних технологій.

Висококваліфіковані лікарі та сучасне обладнання Центру «Кардіомед» забезпечать Вам у найкоротші терміни діагностику Вашого захворювання і високоспеціалізованої лікування на базі провідних лікувальних установ країни, в першу чергу, серцево-судинних і ревматичних хвороб.

Лікарі нашого Центру обслуговують хворих, які проживають не тільки в Києві, але й інших регіонах, за необхідності.

За Вашим бажанням може бути встановлений договір на довгострокове медичне обслуговування, що дозволить значно заощадити на разових платних медичних послугах та забезпечити постійне медичне спостереження в Центрі «Кардіомед» на сучасному рівні.

  • Консультації проводяться лікарями-спеціалістами з великим досвідом роботи, зокрема, за бажанням пацієнтів - докторами наук і професорами, що мають міжнародні сертифікати.
  • Висококваліфікований персонал і використання сучасного обладнання дозволяють проводити обстеження та діагностику відповідно до міжнародних стандартів.

Наш Центр співпрацює з провідними науковими медичними центрами в Києві та Україні, зокрема, з Національним науковим центром «Інститут кардіології ім.академіка М. Д. Стражеска» Академії Медичних Наук України.

За Вашим бажанням Центр забезпечує лікування в умовах спеціалізованого стаціонару для хворих кардіологічного та ревматологічного профілю (зокрема, за бажанням пацієнта, в покращених умовах).

003004002Яндекс.Метрика

Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.