КардиоМед

Діагностичний та Консультативно-Лікувальний Центр - сайт восстановлен из архива, в информационных целях
«»


icq:
skype:

«Ваше здоров'я - наша турбота»

Центр «» забезпечує високий рівень надання медичних послуг на засадах доказової медицини та сучасних медичних технологій.

Висококваліфіковані лікарі та сучасне обладнання Центру «» забезпечать Вам у найкоротші терміни діагностику Вашого захворювання і високоспеціалізованої лікування на базі провідних лікувальних установ країни, в першу чергу, серцево-судинних і ревматичних хвороб.

Лікарі нашого Центру обслуговують хворих, які проживають не тільки в Києві, але й інших регіонах, за необхідності.

За Вашим бажанням може бути встановлений договір на довгострокове медичне обслуговування, що дозволить значно заощадити на разових платних медичних послугах та забезпечити постійне медичне спостереження в Центрі «» на сучасному рівні.

  • Консультації проводяться лікарями-спеціалістами з великим досвідом роботи, зокрема, за бажанням пацієнтів - докторами наук і професорами, що мають міжнародні сертифікати.
  • Висококваліфікований персонал і використання сучасного обладнання дозволяють проводити обстеження та діагностику відповідно до міжнародних стандартів.

Наш Центр співпрацює з провідними науковими медичними центрами в Києві та Україні, зокрема, з Національним науковим центром «Інститут кардіології ім.академіка М. Д. Стражеска» Академії Медичних Наук України.

За Вашим бажанням Центр забезпечує лікування в умовах спеціалізованого стаціонару для хворих кардіологічного та ревматологічного профілю (зокрема, за бажанням пацієнта, в покращених умовах).

003004002Яндекс.Метрика

Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.